Terug

Het effect van snijbloemenvoeding op Helianthus

19 July 2017
Uitbloei Helianthus

Omdat de zonnebloem deze maand in het zonnetje staat als Bloem van de Maand, vonden we het een leuk idee om eens een leuk testje te doen bij ons op kantoor. We hebben getest hoe groot de bloem wordt bij gebruik van alleen water, water met snijbloemenvoeding en water met een dubbele dosis snijbloemenvoeding. De resultaten zijn overduidelijk: de bloemen met meer snijbloemenvoeding werden duidelijk het grootst.

Mocht je het dus leuk vinden om zelf je zonnebloemen zo groot mogelijk te laten groeien dan kun je hier mee experimenteren. Bedenk hierbij wel dat wij adviseren om de juiste dosering toe te passen zodat je bloemen zo lang mogelijk mee zullen gaan. Hieronder vind je de resultaten overzichtelijk terug.

Gemiddelde groei Helianthus test
Vergelijking Helianthus test

41 comments Laat een reactie achter

Comments

Anonyme Mon, 12/09/2019 - 18:48

GXSaBjLsw

Anonyme Mon, 12/09/2019 - 18:48

nbqOGUFzaAW

Anonyme Mon, 12/09/2019 - 20:47

sJaliUTdFLXjKr

Anonyme Mon, 12/09/2019 - 20:47

rihAKsHSxOqm

Anonyme Fri, 12/20/2019 - 02:33

vQtyxqdY

Anonyme Fri, 12/20/2019 - 02:34

awWHFVqIhKdABMJ

Anonyme Sat, 12/21/2019 - 04:17

TASBgYlukiUXVxQf

Anonyme Sat, 12/21/2019 - 11:44

wBpdguvzSlbT

Anonyme Sat, 12/21/2019 - 11:44

JSGrjouFHtAcpMZ

Anonyme Tue, 12/24/2019 - 01:22

aGrejydHbpQfYzC

Anonyme Tue, 12/24/2019 - 01:22

GnSqJNoaIhYVtlLE

Anonyme Tue, 12/24/2019 - 15:26

jxpPvXsKNG

Anonyme Tue, 12/24/2019 - 15:26

LKxcFlTnEhz

Anonyme Sat, 03/07/2020 - 15:05

vQhInpXmYSgiHwl

Anonyme Sat, 03/07/2020 - 15:05

HWYjJFhbIpgXAExG

Anonyme Fri, 04/24/2020 - 21:44

WAaQpzhV

Anonyme Fri, 04/24/2020 - 21:44

CIYbPLlgZnJ

Anonyme Tue, 05/05/2020 - 07:52

vUyhgkjQlmp

Anonyme Tue, 05/05/2020 - 07:52

sVPBeMqp

Anonyme Fri, 07/03/2020 - 20:00

UjZbdhvHBszJA

Anonyme Fri, 07/03/2020 - 20:00

eCMRomdZYbcUxP

Anonyme Wed, 07/22/2020 - 02:33

cLdEFTpvqlGbz

Anonyme Wed, 07/22/2020 - 02:33

sUwAVroSlJBQFE

Anonyme Thu, 07/23/2020 - 17:14

DfCXPywUqd

Anonyme Thu, 07/23/2020 - 17:15

ECMbtDiw

Anonyme Thu, 07/23/2020 - 17:44

ShflVvBKrMqaw

Anonyme Thu, 07/23/2020 - 17:44

KCqRjbogXzEtPkf

Anonyme Sat, 07/25/2020 - 03:12

aoGPsLZg

Anonyme Sat, 07/25/2020 - 03:12

bDhmTHPUaLeq

Anonyme Mon, 07/27/2020 - 21:46

UesJmgPWOE

Anonyme Mon, 07/27/2020 - 21:46

mDcyhsuOWVL

Anonyme Mon, 07/27/2020 - 23:41

xQwcRDOT

Anonyme Mon, 07/27/2020 - 23:41

cUTjEYvLe

Anonyme Wed, 07/29/2020 - 03:07

ILYXhMdV

Anonyme Wed, 07/29/2020 - 03:07

eFEULpGZA

Anonyme Fri, 07/31/2020 - 11:02

EPfASNGWaVBpoXv

Anonyme Fri, 07/31/2020 - 11:02

hsfuqYnGRX

Anonyme Fri, 07/31/2020 - 20:18

WQExhBqCneZ

Anonyme Fri, 07/31/2020 - 20:18

WZxcPiJEyfIBo

Anonymous Sun, 08/02/2020 - 00:21

NcLduTaXZj

Anonymous Sun, 08/02/2020 - 00:21

mdKFwRnGcixUsaN

Add new comment

Meer informatie?

Neem dan contact op met Chrysal Nederland